SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle
video

SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle

SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle se yon opsyon endistriyèl intercooler aftercooler pou demann ki konekte ak SeAH ak Chorus1000. Enfòmasyon isit la estriktire pou enpòtatè yo, kontraktè antretyen ak pwopriyetè ekipman yo konpare eleman ranplasman yo. Enfòmasyon materyèl ki nan lis la se Copper, Aliminyòm, Nerjaveèi, Kabòn Steel. Yon match kòrèk depann de plis pase non ekipman an, kidonk soumèt dimansyon, detay koneksyon, medya ak kondisyon fonksyònman. Antre sa yo sipòte revizyon desen ak konfimasyon pwodiksyon an.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle se yon opsyon endistriyèl intercooler aftercooler pou demann ki konekte ak SeAH ak Chorus1000. Enfòmasyon isit la estriktire pou enpòtatè yo, kontraktè antretyen ak pwopriyetè ekipman yo konpare eleman ranplasman yo. Enfòmasyon materyèl ki nan lis la se Copper, Aliminyòm, Nerjaveèi, Kabòn Steel. Yon match kòrèk depann de plis pase non ekipman an, kidonk soumèt dimansyon, detay koneksyon, medya ak kondisyon fonksyònman. Antre sa yo sipòte revizyon desen ak konfimasyon pwodiksyon an.

 

Karakteristik kle

 

  • Referans aplikasyon ki kouvri Chorus1000
  • Achtè-oryante spesifikasyon ak revizyon koòdone
  • Sipòte matche -ki baze sou desen oswa echantiyon-
  • Ekspòtasyon anbalaj ak opsyon enspeksyon ki disponib pa akò
  • Enfòmasyon materyèl ki nan lis: Copper, Aliminyòm, Nerjaveèi, Kabòn Steel

 

Espesifikasyon teknik

 

Modèl konpatib

Koral1000

Aplikasyon

Pi fre

Prensip echanj chalè

Partitioning echanjeur chalè

Konstriksyon Style

Jete-An Kalite

Materyèl

Kwiv, Aliminyòm, Nerjaveèi, Kabòn Steel

Kalite echanjeur chalè

Plak Finned Tib Kalite

Metòd antretyen

Pakèt Tib detachable

Travay Media

Ant cho lè/lwil oliv ak dlo frèt

Materyèl

Tib Copper, Fins aliminyòm, Tubesheet Copper

Apre{0}}lavant sèvis

Enstriksyon gratis; Pri pri pou pyès rezèv;

 

Aplikasyon

 

  • Ranplasman inite intercooler aftercooler chire oswa domaje
  • Te planifye ekzamine COMPRESSOR ak antretyen fèmen
  • Rezèv pi fre cho pou ekip sèvis endistriyèl yo

 

Pwodwi Imaj Apèsi sou lekòl la

 

product-1200-661

 

Galeri pwodwi

 

product-550-550
product-550-550
product-801-801
product-550-550

product-550-311

 

Konsènan Yangzhou Zuoer radyatè

 

Ki baze nan Yangzhou, Jiangsu, Yangzhou Zuoer Radiator Co, Ltd fabrike pwodwi sistèm refwadisman-pou aplikasyon otomobil ak endistriyèl, ki gen ladan glasyè COMPRESSOR, radyatè dlo, radyatè lwil oliv ak intercoolers.

 

product-1200-802

 

Kalite ak Sipò pou Lòd

 

  • Bwit-materyèl, nan-pwosesis ak fini-chèk pwodwi yo sipòte egzekisyon lòd ki konsistan.
  • Yo revize desen ak done aplikasyon pou diminye risk pou ranplasman ak enstalasyon.
  • Kondisyon enspeksyon kliyan yo ka enkli nan plan lòd yo te dakò.
  • OEM etikèt ak opsyon anbalaj ka diskite pandan sitasyon.

 

Sètifika ak sipò komès

 

1001

2001

3001

4001

 

Kesyon yo poze souvan

 

K: Pou SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle: Ki sa ki ta dwe konfime anvan pwodiksyon?

A: Desen an apwouve, modèl konpatib, materyèl, koneksyon, kantite ak kondisyon anbalaj yo ta dwe tout konfime.

K: Konsènan SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle: E si nimewo pati orijinal la pa disponib?

A: Yo ka toujou evalye inite a lè l sèvi avèk done ekipman, dimansyon mezire, foto ak yon echantiyon fizik.

K: Lè w ap achte SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle: Èske ou kowòdone detay komèsyal ak teknik ansanm?

A: Wi. Ekip ekspòtasyon ak teknik nou yo fè aliman spesifikasyon, kantite, anbalaj ak dimansyon livrezon anvan konfimasyon.

K: Anvan kòmande SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle: Èske kagezon ka ranje pa transitaire nou an?

A: Wi. Nou ka kowòdone dokiman pickup ak ekspòtasyon ak transitaire a nominasyon pa kliyan an.

K: Pou SeAH Chorus1000 Intercooler Aftercooler Removable Bundle: Ki jan yo kontwole chanjman nan lòd?

A: Chanjman teknik ak komèsyal yo ta dwe konfime alekri anvan etap pwodiksyon ki afekte a kòmanse.

 

Baj popilè: seah chorus1000 intercooler aftercooler detachable pake, Lachin seah chorus1000 intercooler aftercooler detachable pake manifaktirè, Swèd, faktori

Voye rechèch

whatsapp

Telefòn

Mel

Rechèch