Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib
video

Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib

Ki fèt pou kondisyon sèvis endistriyèl COMPRESSOR, Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tube se yon referans intercooler ki asosye ak Atlas Copco ak ZH1120. Li ka konsidere pou antretyen pwograme, ranplasman-inite ki domaje oswa planifikasyon envantè. Enfòmasyon sou materyèl ki nan lis la se Tib Copper ak Aliminyòm/Copper Fins. Anvan kòmande, verifye aranjman aliye a, dimansyon jeneral, oryantasyon koneksyon ak medya opere. Ekip nou an ka revize desen apwovizyone, foto ak fèy mezi epi prepare yon pwopozisyon konfigirasyon.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Ki fèt pou kondisyon sèvis endistriyèl COMPRESSOR, Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tube se yon referans intercooler ki asosye ak Atlas Copco ak ZH1120. Li ka konsidere pou antretyen pwograme, ranplasman-inite ki domaje oswa planifikasyon envantè. Enfòmasyon sou materyèl ki nan lis la se Tib Copper ak Aliminyòm/Copper Fins. Anvan kòmande, verifye aranjman aliye a, dimansyon jeneral, oryantasyon koneksyon ak medya opere. Ekip nou an ka revize desen apwovizyone, foto ak fèy mezi epi prepare yon pwopozisyon konfigirasyon.

 

Karakteristik kle

 

  • Evalyasyon ranplasman pou ZH1120
  • Pò kritik ak detay aliye revize anvan fabrike
  • Materyèl ak opsyon konstriksyon evalye kont aplikasyon an
  • Foto oswa videyo anvan -chajman ki disponib lè yo dakò
  • Enfòmasyon materyèl ki nan lis: Tib kwiv ak aliminyòm / Fins kwiv

 

Espesifikasyon teknik

 

Modèl konpatib

ZH1120

Aplikasyon

Pi fre

Prensip echanj chalè

Dlo frèt pou pi fre lè cho

Konstriksyon Style

Plak Finned-Tib

Materyèl

Tib Copper ak aliminyòm / Copper Fins

Pwa

300 kg

Materyèl

Ss Tib, Fins aliminyòm oswa Fins Copper

Antretyen Mwayen

Netwayaj mobil ak fasil

Fins Pitch Range

1.2 ~ 2.0mm

Nouvo Aplikasyon

Cooler a ka refè chalè fatra

Apre{0}}lavant sèvis

Enstriksyon gratis; Pri pri pou pyès rezèv;

 

Aplikasyon

 

  • Antretyen prevantif pwogram pyès rezèv-
  • Ranplasman jaden konpatib asanble intercooler
  • Desen-ki baze sou demann personnalisé pi fre

 

Pwodwi Imaj Apèsi sou lekòl la

 

product-1200-684

 

Galeri pwodwi

 

product-550-550
product-632-632
product-550-550
product-550-550

 

Konsènan Yangzhou Zuoer radyatè

 

Yangzhou Zuoer Radiator Co., Ltd. desine ak fabrike chalè-sistèm ak konpozan dissipation pou otomobil, konstriksyon, agrikòl, dèlko-ansanm ak lè-aplikasyon pou COMPRESSOR. Dimansyon pwodwi li yo gen ladan radyatè dlo, radyatè lwil oliv, intercoolers ak asanble refwadisman ki gen rapò.

 

product-1200-802

 

Kalite ak Sipò Lòd

 

  • Kontwòl kalite kouvri materyèl fèk ap rantre, pwosesis pwodiksyon ak enspeksyon final la.
  • Pwopozisyon teknik yo prepare nan desen kliyan, echantiyon oswa mezi verifye.
  • Yo ka fè aranjman pou foto oswa videyo pwodwi ak enspeksyon yon twazyèm pati anvan chajman.
  • Etikèt koutim, anbalaj ak lojistik ekspòtasyon yo disponib pou lòd ki kalifye.

 

Sètifika ak sipò komès

 

1001

2001

3001

4001

 

Kesyon yo poze souvan

 

K: Anvan kòmande Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib: Kisa k ap pase si yon detay teknik pa sèten?

A: Pwodiksyon fèt jiskaske pwen kritik la klarifye ak konfime pa tou de pati yo.

K: Pou Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?

A: Yangzhou Zuoer Radyatè se yon manifakti ak kapasite sèvis ekspòtasyon pou kliyan entènasyonal B2B.

K: Konsènan Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib: Èske pake tib la ka detachable?

A: Opsyon konstriksyon depann sou konsepsyon espesifik la.

K: Lè apwovizyone Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib: Ki kote faktori ou ye?

A: Yangzhou Zuoer radyatè sitiye nan Yangzhou, Jiangsu, Lachin.

K: Anvan kòmande Atlas Copco ZH1120 Intercooler Copper Tib: Èske kagezon ka ranje pa transitaire nou an?

A: Wi. Nou ka kowòdone dokiman pickup ak ekspòtasyon ak transitaire a nominasyon pa kliyan an.

 

Baj popilè: atlas copco zh1120 intercooler tib kwiv, Lachin atlas copco zh1120 intercooler tib kwiv manifaktirè, Swèd, faktori

Voye rechèch

whatsapp

Telefòn

Mel

Rechèch